Povídka o Márovi

10. září 2012 v 20:39 | Anča a Kejt |  Povídky
Byl jednou jeden Marek Beitl a měl dvě duše, jednu dobrou, a jednu zlou. Dobrá se jmenovala Kejt a ta zlá Anča.Jednoho krásného letního dne, potkal Marek na koncertě dvě holky.
Ačkoliv ani jednu z nich neznal, jenom instinkt mu řekl, že to nebude nic dobrýho.
Zlá duše mu poradila,aby se s nimi šel seznámit,ale ta dobrá ho varovala ať to nedělá.. Marek se ale rozhodl že poslechne tu zlou - přeci co by se mu asi mohlo stát..Zvědavost mu nedala, šel se tedy se dvěma holkami seznámit. Šel na to opatrně, chtěl říct jenom 'ahoj', ale holky byly rychlejší a začaly řvát 'Panebože, Marek z Exots!!!'Marek se zpočátku vyděsil, začal se ohlížet po klukách,aby mu přišli napomoc. Fífa jeho SOS signál vycítil a přišel. jenomže začal brzy litovat. ..Protože se holky ještě víc řvaly hlášky typu 'čum přišli k nám kluci z Exooots!!!' nakonec se svalili do trávy a začali se šíleně řechtat. Marek s Filipem na ně se na ně tak divně dívali, až je to nakonec přešlo a svalili se do trávy s holkama. Jedna jsme jmenovala Justýna,ale z očí jí sálalo zlo a tajemno. Druhá se jmenovala Celestýna a z očí jí koukal chtíč po pomstě.. Kluci z toho neměli moc dobrý pocit, a tak se sbalili a odjeli domů. V autě o tom vyprávěli klukům,ale ty se jim vysmáli,nevěřili jim ani slovo. V noci, když šli Marek s Filipem spát měli noční můry. Pořád se jim zdálo o těch dbou holkách, nemohli se jich zbavit. Druhý den, měli kluci mít koncert Praze. Aspoň na chvíli se jim podaří nemyslet na ty dvě tajemné holky, pomyslel si Marek. Cestou do Prahy si Marek s Filipem opět povídali o záhadných holkách. Nemohli je prostě dostat z hlavy,což je ještě víc rozrušovalo. Začali se chystat na koncert. Najenodu Filip někoho v dálce uviděl. Na první pohled si myslel, že ho jeho oči klamou.
Jenomže oči neklamaly! Byly to ony! Ty holky!!! Filip to naznačil Márovi, který se přestal soustředit na hraní a celou písničku posral. Jakoby se mu Celestýna dostala do hlavy a ovládala mu mysl.Nešlo to zastavit. Marek se přestal úplně soustředit na hraní. Filip na tom nebyl o moc líp. Marek byl bledý jako stěna, ale pořád musel koukat na Celestýnu, prostě mu to nedalo. Ty její oči..ty rty.. ty kozy !
Celestýna dokázala to co chtěla. Ovládla Markovu mysl tak,že se mohl soustředit jenom na její vzhled a nevnímal okolní svět. Kluci dohráli písničku, snažili se k Markovi mluvit,ale on je nevnímal.. Pořád jenom koukal do výstřihu Celestýny. Když si toho kluci všimli, pokusil se jí Jára odtáhnout,jenomže Celestýna se nedala, použila na Járu černou magii, a Jára se ocitl v jiné dimenzi. Byl na stejném místě jako kluci, viděl je, ale neslyšel. Kluci ho neviděli, mysleli si že zmizel. Kluky ovládla panika. Marek byl mimo a Jára je v tahu. Co budou dělat?! Justýna se z povzdálí jenom smála a snažila se ovládnout mysl Filipa, jeomže jí to nešlo. Nebyla v tom tak dobrá jako Celestýna..Celestýna si však Markovu pozornost naprosto užívala. Přece jenom, tohleto dělala normálně. Dostane se lidem do mysli a pak si dělá co se jí zrovna líbí. Ano a Marek se jí velmi líbil. Chtěla ho celého ovládnout..Marek byl tak zmanipulovaný, že za Celestýnou šel. Šel a nešel zastavit. Celestýna ho k sobě přimáčkla a odvedla ho k sobě to bytu. Byl to jediný "obydlený" byt v celém domě. Bylo tam pusto, prázdno a celkově to působilo hrůzostrašně.. Marek toto ovšem nevnímal, soustředil se jenom na Celestýnu.Opravdu nevnímal nic jiného než ji a jenom ji. Nejdřív mu navrhla, jeslit by si náhodou nechtěl dát vanu. Samozžejmě souhlasil. Celestýna už měla přesně promyšleno co udělá..Do ručníku si zabalila nůž.. Svlékla sebe,potom Marka, napustila vanu s pěnou a vlezli do ní. Markovi div nevypadly oči z ďůlků. Byl uplně mimo sotva se udržel na uzdě.. Celestýna se jím nechala hýčkat,a během toho co Marek nevnímal nic jiného než to co právě dělal, Celestýna vytáhla ukrytý nůž a Markovi podřízla hlavu. Tu si pak vystavila jako trofej na poličku, k ostatním hlavám známých kapelníků. A co se nakonec stalo s Járou? Celestýna ho odnesla do jiné dimenze, aby již nikdy nespatřil denní světlo, ani svůj starý život.. byl prostě navždy ztracen. A Celestýna? Ta si možná ještě ted užívá života a dál vraždí a manipuluje se členy kapel.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti tato povídka?

Ano
Ujde
Ne

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 10. září 2012 v 20:57 | Reagovat

Dobrá povídka holky, ale na mě je tam až moc fantazie... Lepší by bylo něco pravděpodobnýho, ale jinak dobrý :)

2 exotsfanclub exotsfanclub | Web | 11. září 2012 v 8:35 | Reagovat

[1]: le Anička chtěla, aby to bylo trochu fantastický :D le dneksa máme v plánu lepší :D KEJTA! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama